RC obchod pro modeláře
vrtulníky, letadla, auta, lodě, náhradní díly...
Úvod > Věrnostní program

BONUSY A SLEVY PRO STÁLÉ ZÁKAZNÍKY

Registrace

Registrace v našem internetovém obchodě není povinná a je určená zejména pro stálé zákazníky, kteří chtějí využívat slev a bonusů. Registrací zákazník získává možnost určitých výhod vyplývajících z věrnostního programu, jako jsou například slevy na další nákup, nebo účast v různých soutěžích s možností dalších výher zboží a dárků v aktuálních promočních nabídkách, přednostní zasílání informací o produktech a zajímavých akčních nabídkách na email.

Jak se tedy registrovat?

Vyplňte údaje potřebné k vaší registraci. Poté stačí kliknout na odkaz "Registrovat", čímž jsou údaje odeslány do našeho systému. Po úspěšné registraci obdržíte na email přihlášovací heslo,
K přihlášení slouží zadaný email a heslo.

Co zákazník registrací získává?

  • při nákupu zboží nad 5.000,- Kč (včetně DPH) získává registrovaný zákazník po uskutečněném prodeji slevu 3% na každý další nákup uskutečněný do 6  měsíců od nákupu. (Slevy se neposkytují na zboží ve výprodeji a v akci)
  • účast v různých soutěžích s možností dalších výher zboží a dárků dle aktuálních promočních nabídek
  • zasílání informací o novinkách, akčních nabídek, pořádaných soutěžích a jiných modelářských informací
Vyhrazujeme si právo na změnu podmínek pro získání slev a bonusů.

Osobní údaje

Shromažďování osobních údajů a nakládání s osobními údaji registrovaných zákazníků probíhá v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů.
Současně s registrací dává zákazník souhlas se shromažďováním a zpracováváním osobních údajů v uvedených při registraci. Naše společnost prohlašuje, že poskytnuté osobní údaje budou shromažďovány a zpracovávány výhradně za účelem realizace konkrétní objednávky, nebo při čerpání výhod plynoucích z registrace, a že plně ručí za bezpečnost poskytnutých osobních údajů a odpovídá za to, že poskytnutá data nebudou zneužita. Veškerá data poskytnutá naší společnosti zákazníkem jsou důvěrná a nebudou poskytnuta žádným dalším subjektům, s výjimkou partnerů zajišťujících platební styk, případně dopravu zboží, např. Česká pošta, a to vždy pouze v rámci jedné konkrétní objednávky a platby.

RC model hobby partneři

Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /mnt/data/accounts/m/megac/data/www/rc-profimodel.cz/index.php on line 2948