RC obchod pro modeláře
vrtulníky, letadla, auta, lodě, náhradní díly...
Úvod > Novinky z RC profimodel
zavřít

Dejte vašemu dítku dárek za vysvědčení a získejte slevy 5 až 10%

25.01.2012 19:28

Vážení rodiče a přátelé modelařiny, připravili jsme pro Vás a Vaše děti speciální akci ,,Dárek za vysvědčení". Pokud nám zašlete spolu s objednávkou kopii vysvědčení vašeho dítka, dostanete ke zboží osvědčení ,,Dárek za vysvědčení" se jménem vašeho dítka a na veškeré námi nabízené zboží dostanete 5% slevu. Pokud ovšem bude vysvědčení s vyznamenáním, dostanete ke zboží osvědčení ,,Dárek za vysvědčení s vyznamenáním" a na veškeré námi nabízené zboží dostanete 10% slevu. Více celý článek.

A jak můžete dárek se slevou získat? Máte několik možností, v případě, že budete chtít své dítko obdarovat v den vysvědčení, můžete mu u nás předem zakoupit jakýkoli dárek a do poznámky nám napíšete jméno, jaké budete chtít napsat na osvědčení a od koho je. My Vám zašleme zboží spolu s tímto osvědčením a poskytneme Vám na toto zboží 5% slevu.
Nebo si můžete objednat některý z našich klasických dárkových poukazů v hodnotě 500,1000 a 5000,- Kč plus k němu osvědčení ,,Dárek za vysvědčení", vaše ratolest si pak u nás bude moci objednat, co bude jejímu srdci nejbližší. Zde po zaslání kopie vysvědčení odečteme od objednaného zboží 5 nebo 10% a spolu se zbožím pošleme i osvědčení ,,Dárek za vysvědčení".
A pokud chcete dárek dát až za vysvědčení, platnost akce je až do konce února, tak nám zašlete kopii vysvědčení, uděláte klasicky objednávku a my vám vystavíme osvědčení a odečteme podle úspěšnosti vysvědčení slevu 5 nebo 10 %
Na jedno vysvědčení je možno využít slevu jen jednou.Zpět na seznam
RC model hobby partneři

Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /mnt/data/accounts/m/megac/data/www/rc-profimodel.cz/index.php on line 2948