RC obchod pro modeláře
vrtulníky, letadla, auta, lodě, náhradní díly...
Úvod > Novinky z RC profimodel
zavřít

Nová závodní auta

11.09.2012 21:51

Přinášíme Vám nová závodní auta od firmy Team Losi Racing. Více podrobností najdete v článku.

Jako první Vám představíme Losi 22SCT 1:10 2WD Race Short Course Truck Kit
Stavebnice závodního speciálu pro závody aut 1:10, 2WD SCT Losi 22SCT Kit je založen na ověřeném podvozku 22, který se vyznačuje nízkou hmotností a vysokou odolností. Je navržen pro závody a má všechny vlastnosti vítěze. Hliníkový podvozek, vše v metrické soustavě 2 sady disků. 4WD pohon, extra silný CNC obrobený podvozek.
22SCT je dodáván ve verzi KIT. Hned od začátku je třeba zvolit střední nebo zadní konfiguraci motoru, která se naladí jízdě v závislosti na stylu a povrchu trati závodů. Mezi další klíčové vlastnosti patří 7075-T6 hliníkové šasi, nitrid titanové kulové čepy, 4mm napínáky, optimalizované umístění pohonu, dvě sady disků (8 celkem), všechny součásti v metrické soustavě pro snadnou údržbu.
Více informací včetně fotogalerie se dočtete zde.

Jako druhé Vám představujeme Losi TEN-SCT 1:10 4WD Nitro Short Course RTR
TEN-SCT Nitro Short Course 1:10 RTR je postaven na závodním podvozku SCT a díky systému ROSS dálkově řízenému startování motoru je naprosto převratný. Pro maximální akceleraci a rychlost je nainstalován závodní motor Losi 3,4 cm³. Obsahem balení je i RC souprava DX2L.
TEN-SCT RTR je nabitý inovacemi a nejnovějšími technologiemi pro co největší komfort obsluhy a pro maximální požitek z jízdy.
Více informací včetně fotogalerie se dočtetezde.

Zpět na seznam
RC model hobby partneři

Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /mnt/data/accounts/m/megac/data/www/rc-profimodel.cz/index.php on line 2948