RC obchod pro modeláře
vrtulníky, letadla, auta, lodě, náhradní díly...
Úvod > Novinky z RC profimodel
zavřít

Nové modely aut od firmy Traxxas

30.06.2012 22:46

Zařadili jsme do našeho sortimentu další novinky modelů aut firmy Traxxas. Jedná se o modely 1:10 a 1:16. Více se dočtete v celém článku.

Jako první Vám představujeme model Monster Jam 1:16 Grave Digger RTR. Je přesnou zmenšeninou skutečného Monsteru. Podvozek vychází z osvědčeného šasi od Summitu 1:16. Balení obsahuje vše, co k provozu potřebujete včetně praktického batohu pro snadné přenášení. Monster Jam obsahuje výkonný motor Titan 550 12T se stejnosměrným regulátorem XL-2.5 a dvoukanálovou RC soupravu TQ AM 27 MHz.
Více informací včetně pestré fotogalerie najdete zde.

Další novinkou je Slash 4WD 1:16. Vysoce výkonný motor Titan 550 12T s regulátorem XL-2.5 byl vyvinut speciálně podle požadavků Traxxas. Regulátor XL-2.5 má vlastností, které jsou pouze u dražších High End regulátorů. XL-2.5 má voděodolnou konstrukce, tři profily nastavení rychlostí jízdy, tepelnou ochranu, napájení 6-8 článků NiMH a vestavěný BEC. Vysoká životnost v kombinaci s velmi nízkým odporem a velmi plynulou regulací otáček. Více informací včetně fotek najdete zde.

Slash 4x4 SCT je plně sestaven a vybaven závodními komponenty, jako je nastavitelný středový diferenciál, příčný stabilizátor, hliníkové díly náprav, špičkové hliníkové eloxované tlumiče Big Bore™ povlakované TiN. Nejnovější RC souprava Traxxas TQi™ 2. Podrobnější popis včetně technických dat a fotek najdete zde.Zpět na seznam
RC model hobby partneři

Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /mnt/data/accounts/m/megac/data/www/rc-profimodel.cz/index.php on line 2948