RC obchod pro modeláře
vrtulníky, letadla, auta, lodě, náhradní díly...
Úvod > Novinky z RC profimodel
zavřít

Očekáváme první velkou zásilku mikroletadel Sbach 342 BNF se stabilizačním systémem AS3X

15.10.2012 22:27

E-flite UMX Sbach 342 3D BNF Basic je špičkový akrobatický mikro model skutečného letadla, vybaveného nejmodernější technologií AS3X, ideální pro všechny pokročilé piloty.

E-flite UMX Sbach 342 3D BNF Basic je špičkový akrobatický mikro model skutečného letadla, vybaveného nejmodernější technologií AS3X, ideální pro všechny pokročilé piloty. Model navrhl akrobatický šampion Mike McConville se zárukou té nejlepší mikro akrobatické zábavy!
Model má nainstalovaný přijímač Spektrum AS3X (AS6410NBL) a výkonný střídavý motor 2500 ot. min/V, napájení je doporučenou dvoučlánkovou LiPol baterií 180 - 270 mAh. To je kombinace, která poskytuje vynikající výkon, se kterou perfektně zvládá vnitřní i venkovní létání. Díky AS3X systému může Sbach provádět 3D manévry s mimořádnou přesností a reakcemi, na které jste zvyklí obvykle z mnohem větších modelů.
Více informací včetně fotogalerie a technických údajů najdetezde.


Zpět na seznam
RC model hobby partneři

Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /mnt/data/accounts/m/megac/data/www/rc-profimodel.cz/index.php on line 2948