RC obchod pro modeláře
vrtulníky, letadla, auta, lodě, náhradní díly...
Úvod > Novinky z RC profimodel
strana:   1 2 3   
16.12.2015 16:24
Vánoční dovolená 2015
Dne 17.12.2015 začíná Vánoční dovolená. Budeme se snažit do konce dořešit všechny objednávky, které jsme přijali do té doby. Objednávky přijaté od 17.12. budou vyřízeny až od 04.01.2016 kdy začne normální provoz. Přejeme šťastné a veselé svátky.
zavřít
Nejmenší kvadroptéra za příznivou cenu je právě k prodeji. Naučte se létat s Ultra mikro kvadrokoptérou Faze od HobbyZone. Malá a cenově dostupná kvadrokoptéra pro každého. Všechno potřebné k letu je v balení. Integrované LED osvětlení, vysílač 2,4 GHz, USB nabíječ, sada náhradních vrtulí. Vznášejte se, otáčejte a dělejte přemety, to všechno umí ultra mikro kvadrokoptéra od HobbyZone Faze. Set obsahuje vše potřebné k letu, stačí nabít baterii přiloženým USB kabelem, vložit 2ks AA přiložených baterií do vysílače a můžete startovat. Pokud vás vznášení se a otáčení již neuspokojí, přejděte do vyšší faze pilotáže a dělejte třeba přemety! Stačí zmáčknout páku plynu a vybrat si směr přemetu. Vše další zajistí elektronika modelu.
zavřít
Stavebnice závodního auta Losi TLR 22-4 1:10 4WD Race Buggy Kit je výsledkem dvouletého vývoje a patří ke světové špičce. Vysoké výkony a odolnost, hliníkové šasi, nové zavěšení ramen, geometrie odpružení náprav. TLR 22-4 posouvá závody elektro Buggy 4WD 1:10 zase výše.
zavřít
Futuristické RC auto poháněné vodíkem jako zdrojem energie a dálkově ovládané smartphonem nebo tabletem. Autíčko jezdí rychlostí 10 km/h. Je to nevšední dárek pro všechny technologické nadšence.
zavřít
03.01.2014 19:51
Máme opět otevřeno
Dobrý den, máme po svátkách a spustili jsme znovu prodej. Tak jsme pro Vás připravili několik slev a novinek. Dále byl obnoven prodej na splátky od společnosti ESSOX. A nakonec Vám přejeme mnoho úspěchů v nové modelářské sezóně, která už se kvapem blíží.
zavřít
23.12.2013 19:23
Přejeme Vám veselé vánoce a šťastný nový rok.
zavřít
01.12.2013 12:50
Vánoční nabídka
Vánoce jsou již za dveřmi. Pokud chcete Vašim blízkým udělat pod stromečkem radost některým RC modelem nebo modelářskou potřebou, ale nevíte přesně jaký typ vybrat, právě proto Vám nabízíme vánoční dárkové poukazy v různých cenových hodnotách. Více se dočtete v celém článku. Akční vánoční nabídku Vám přineseme v příštích dnech.
zavřít
Dobrý den od 4.11.2013 do 13.1.2014 nabízí společnost Essox vánoční slevu splátek svých půjček. Více se dočtete v celém článku.
zavřít
23.10.2013 15:00
Nově zasíláme i na Slovensko
Dobrý den právě jsme zpřístupnili rozesílání Balíků i pro naše zákazníky na Slovensko. Cena dopravy bude tedy: PPL na dobírku 280 Kč (cca 11 Euro) a PPL platba předem 230 Kč (cca 9 Euro). Cena v Euru je přibližná a v aktuálním kurzu.
zavřít
Navštívili jsme letošní výstavu Model Hobby. Více celý článek.
zavřít
05.10.2013 13:18
Zveme Vás na MODEL HOBBY 2013
Zveme Vás na modelářský a hobby veletrh - MODEL HOBBY 2013 na Pražském veletržním areálu Letňany. Výstava probíhá od 10.10 do 13.10 2013. Uvidíte zde spoustu novinek modelů předních českých i zahraničních výrobců. Přijďte se podívat a popřípadě si zalétat.
zavřít
Losi® 5ive-T™ 4WD Off-Road Roller má nejblíž ke skutečnému autu svojí konstrukcí a vlastnostmi. Je vybaven náhonem 4WD na všechna 4 kola, obří hliníkové tlumiče, kola Monster Beadlock, kvalitní ocelová kola převodů. Více se dočtete v celém článku
zavřít
Značka Team Losi Racing představuje nový závoďák TEN-SCTE 2.0. Je speciálně vyroben pro závody, vybaven běžně řadou dílů, které byly dříve k dispozici pouze v tuningu. Auto si můžete postavit podle svých představ. Více se dočtete v celém článku.
zavřít
30.03.2013 20:12
Veselé velikonoce
Veselé velikonoce a bohatou pomlázku vám přeje tým RC-profimodel
zavřít
Dnes proběhlo slosování o výhru RC minimotokáry. Výherci jsou: paní Pavla Havelková - Praha pan Zdeněk Knápek - Strachotín pan Dušan Duda - Náměšť nad Oslavou GRATULUJEME
zavřít
E-flite UMX Sbach 342 3D BNF Basic je špičkový akrobatický mikro model skutečného letadla, vybaveného nejmodernější technologií AS3X, ideální pro všechny pokročilé piloty.
zavřít
11.09.2012 21:51
Nová závodní auta
Přinášíme Vám nová závodní auta od firmy Team Losi Racing. Více podrobností najdete v článku.
zavřít
Na trh byl uveden model E-flite UMX MiG 15 DF - nejmenší plně funkční elektro model s dmychadlem s rozpětím 412mm a hmotností 78g . Více se dočtete v celém článku.
zavřít
Zařadili jsme do našeho sortimentu další novinky modelů aut firmy Traxxas. Jedná se o modely 1:10 a 1:16. Více se dočtete v celém článku.
zavřít
03.06.2012 22:13
Modelářské akce 2012
Připravili jsme pro Vás seznam dalších modelářských akcí na 2. pololetí 2012.
zavřít
15.05.2012 22:05
Zveme Vás na modelářskou akci - Křídla v boji v Rokycanech na Plzeňsku
Zveme Vás na modelářskou akci - Křídla v boji v Rokycanech na Plzeňsku. Akce se kona 19.5.2012 od 12:00. Uvidíte zde modely vojenských letadel poháněných elektromotorem. Přijďte se podívat a popřípadě zalétat.
zavřít
Nejnovějšími technologiemi doslova nabitý model pro začátečníky Firebird Stratos je poháněn dvojicí motorů s protiběžnými vrtulemi, odnímacím podvozkem a vyroben z odolného snadno opravitelného Z-Foam materiálu. Řízeny jsou směrovka, výškovka a motory. Více se dočtete v celém článku
Nabízíme Vám možnost prodeje na splátky prostřednictvím úvěrové společnosti ESSOX. Více se dočtete v celém článku.
zavřít
07.04.2012 18:13
RC Profimodel Vám přeje Veselé Velikonoce
Veselé Velikonoce Vám přeje tým RC Profimodel
zavřít
Rádi bychom Vám představili nový typ modelu, a to kvadrokoptéru. Jedná se o Blade® MQX, který je jako první na světě vybaven pokročilou AS3X™ stabilizací. Je to neuvěřitelně snadné, pokud máte zkušenosti z létání s běžnými vrtulníky, čeká vás kvadro zábava.
zavřít
Vážení rodiče a přátelé modelařiny, připravili jsme pro Vás a Vaše děti speciální akci ,,Dárek za vysvědčení". Pokud nám zašlete spolu s objednávkou kopii vysvědčení vašeho dítka, dostanete ke zboží osvědčení ,,Dárek za vysvědčení" se jménem vašeho dítka a na veškeré námi nabízené zboží dostanete 5% slevu. Pokud ovšem bude vysvědčení s vyznamenáním, dostanete ke zboží osvědčení ,,Dárek za vysvědčení s vyznamenáním" a na veškeré námi nabízené zboží dostanete 10% slevu. Více celý článek.
zavřít
Jako novinku Vám přinášíme Cumulus 200. Jedná se o výkonný rádiem řízený kluzák o rozpětí 2m. Aerodynamické vlastnosti modelu oceníte jak v termice, tak při klouzavém letu. K pohonu je použit střídavý motor, elektronika je nainstalována, stačí sestavit křídla, nabít baterii a jít létat.
zavřít
22.12.2011 12:18
PF 2012
Tým RC Profimodel přeje všem svým zákazníkům a spolupracovníkům veselé vánoce a mnoho modelářských úspěchů v roce 2012.
zavřít
Právě byla zaktualizována naše nabídka novinek na trhu. Mezi nimi najdete i např. nový mikrovrtulník Blade Scout micro s výbornými letovými vlastnostmi. Více se dočtete v celém článku.
zavřít
Rádi bychom Vás informovali o kampani „Bezva Vánoce Home Credit“. Ve dnech 1.11. – 31.12.2011 budete mít možnost koupit si zboží na splátky za jedinečných podmínek, kdy Vám budou vráceny veškeré úroky. Podmínky a více informací naleznete v článku.
zavřít
Nabízíme polomaletu výletní jachty za bezkonkurenční cenu - 3791 Kč, doprava zdarma. Loď je dodávána téměř hotová, stačí pouze namontovat servo kormidla, přijímač a regulátor. Více v článku
zavřít
Ruckus Monster Truck je největším autem v sérii Electrix RC. Spolehlivostí v provozu a jednoduchou údržbou je předurčen začátečníkům. Je vybaven terénními pneumatikami Monster Truck s chromovými koly, a podvozkem z nylonových kompozitních materiálů. Ruckus Monster Truck je konstruován s důrazem na spolehlivost při provozu, spolu se snadnou údržbou.
zavřít
Vrtulníky zn. Align patří ke špičce v této kategorii a to hlavně z ohledem na kvalitu zpracování a promyšlenou konstrukci. Mají výborné letové vlastnosti a poměr váha / výkon.
zavřít
Chtěli bychom Vám představit nové EPP modely - od modelů pro začátečníky až po modely pro nejpokročilejší. Více celý článek.
zavřít
Zažij noční jízdu se super osvětlením. Když zapadne slunce a ostatní musí skončit s jízdou, nastartuj svůj Night Crawler a prožij nikdy nekončící zábavu. Tento RTR Crawler je vybaven LED osvětlením, speciálně konstruovaným pro navigaci ve skalnatém terénu.
zavřít
Nerozbitné modely z pěnového EPP s dvukanálovou RC soupravou pro začátečníky létají skoro samy!
zavřít
24.05.2011 09:18
Caribbean RTR plachetnice
I když dnes už vlny Karibiku nebrázdí Černá perla, s naším novým malým Caribbeanem můžete ovládnout každý větší bazén nebo menší rybníček tak, jak to uměl jenom kapitán Jack Sparrow!
zavřít
Model určený převážně pro začátečníky a rekreační poježdění i v náročnějším terénu. Jedná se o model monster trucku v měřítku 1:10, poháněný stejnosměrným elktromotorem velikosti "540" a s náhonem 4WD.
zavřít
28.04.2011 13:18
Stavebnice Construblock
Stavebnice vede k rozvíjení fantazie a zvyšuje technickou tvořivost dětí. Je určena pro děti starší 6 let a umnožňuje postavit jak objekty podle barevného obrázkového návodu tak uplatnit i vlastní tvořivost.
zavřít
8IGHT využívá inovační, sofistikované technologie, velmi kvalitní materiály a technologie, a ostrý vzhled který odděluje Team Losi závodní auta od zbytku světa už 25 let. Přes podobný vzhled aut došlo k velkému kvalitativními skoku a mnoha zlepšením.
strana:   1 2 3   
RC model hobby partneři

Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /mnt/data/accounts/m/megac/data/www/rc-profimodel.cz/index.php on line 2948