RC obchod pro modeláře
vrtulníky, letadla, auta, lodě, náhradní díly...
Úvod > Virtuální prohlídky

Virtuální prohlídky RC profimodel

Zde Vám nabízíme úplnou novinku, virtuální prohlídky. Můžete si tak nechat nafotit Vaše oblíbené letiště, závodní nebo bojovou dráhu a v neposlední řadě Vaši klubovnu nebo jakékoli místo, které rádi navštěvujete. Virtuální prohlídka Vám umožní panoramatický 3D pohled a potencionální návštěvník Vašich modelářských akcí si tak může udělat přesnou představu, jak to u Vás vypadá. Další výhodou je, že Vám k virtuální prohlídce zašleme i panoramatickou fotku, kterou si můžete vložit do simulátoru a můžete tak trénovat přímo na Vašem letišti nebo dráze. V případě, že Vás naše nabídka zaujala a chtěli byste znát ceny a další podrobnosti, neváhejte nás kontaktovat. Následný postup je jednoduchý, po objednání k Vám přijede fotograf s naším zástupcem, nafotí Vámi vybraná místa (pro fotografování exteriérů je vždy lepší vybrat pěkné slunečné počasí). A po zaplacení Vám bude mailem zaslána zpracovaná prohlídka. Virtuální prohlídku si pak můžete dát na Váš web nebo ji můžete dále rozesílat mailem.

Virtuální prohlídku zapnete kliknutím na odkaz, pokud chcete prohlídku zvětšit na celou obrazovku, použijte dvojklik kdekoli na otevřeném okně prohlídky.

Zde je několik ukázek:

Náměstí republiky PlzeňLetiště Plešnice, fotografie z akce setkání Eso Top modelů 2010

Paintbollové hřiště Mýto


Ukázka základních funkcí


Prohlídka letiště Rokycany
RC model hobby partneři

Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /mnt/data/accounts/m/megac/data/www/rc-profimodel.cz/index.php on line 2948